Akademie stěhování

 

Informace

Popis

Stěhovací služby od Akademie stěhování - Stěhujete se do nového bytu nebo stěhujete firmu do nových prostor? Chcete se zbavit starostí s transportem a přitom neutratit moc peněz? Nabízíme naše stěhovací služby – pro celé Brno a okolí! A jak to probíhá? Stěhování bytů a stěhování firem probíhá podobně. Nejprve k Vám přijedeme, pomůžeme s demontáží menších kusů nábytku a příslušenství. Vše pak pečlivě zabalíme a nachystáme k přepravě. Následně všechno naložíme do některého z našich prostorných vozů a upevníme tak, aby se přepravované věci ani nehnuly. Vše samoazřejmě bezpečně přepravíme na místo určení a vystěhujeme až tam, kam je potřeba.

Zbavíme se nepořádku vzniklého při stěhování

A že je po stěhování trochu nepořádek? Pro nás žádný problém – vymalujeme třeba celý byt, opravíme trhlinky ve zdech. A o spotřebič nebo kus nábytku, který již nebudete chtít (po stěhování se vždycky nějaký takový kousek najde) se šetrně k přírodě postaráme také.

Za naše stěhování neutratíte balík

Levné stěhování nemusí být doménou kamarádských výpomocí – podívejte se na náš ceník a uznejte sami: jsme skoro tak levní jako Vaši kamarádi. Oproti nim však máme navíc léta praxe a know-how, profesionální tým a prostorná auta.

Proč si tedy vybrat nás?

Jsme profesionálové, máme bohaté zkušenosti, jsme levní a hlavně spolehlivý. Přečtěte si, co si o nás myslí naši klienti v sekci Reference. Naše firma rozhodně patří mezi stěhovací firmy, které v Brně mají dobré jméno. Vyzkoušejte nás a přesvědčte se, že naše stěhovací služby jsou nejen levné, ale hlavně kvalitní!  Náš cíl je, aby se Vám při slovech stěhovací služby Brno vybavila firma Akademie stěhování!

 

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Brno - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.