LIFTECO těžké břemena

 

Informace

Popis

Speciálními transporty, stěhováním strojů a nadrozměrných břemen a montáží a demontáží včetně oprav strojů se zabýváme od roku 1993 a firemní značku Lifteco používáme od roku 1997. V letošním roce 2011 jsme provedli transformaci firmy na novou společnost LIFTECO Company s.r.o. a rozšířili jsme činnost firmy o provádění montáží a demontáží strojů včetně veškerých oprav, zejména tvářecích strojů. Tímto jsme tak vyšli vstříc opakujícím se požadavkům našich zákazníků na služby na klíč při provádění transportních a montážních zakázek v průmyslu.

Lehké stěhování strojů

K lehkému stěhování řadíme různé přesuny a ustavení obráběcích center, soustruhů, laserových strojů, lisovacích jednotek a dalších technologií do hmotnosti 30 tun. Většinou se jedná o přesuny vodorovné s usazením stroje do základu nebo na základ.
     Ke stěhování používáme běžnou a speciální manipulační techniku a hydrauliku a speciální transportní podvozky pogumované od 12 do 80 tun a ocelové na hmotnosti vyšší. Stěhovaných strojů je nepřeberné množství a k našim zákazníkům v této oblasti patří například firmy:

ČEZ JE Dukovany, Codegen CR Suchovršice, Siemens Trutnov, Siemens Frenštát pod Radhoštěm, YORK Praha, Schenck Praha, Philips, IFE CR, Zvonařství Manoušek Praha, DAGGER Praha, LASMETAL Vyškov, MAPRO Olomouc, UNICASSET Ostrava, BRANO a.s., Massag Bílovec, Continental, Beskyd s.r.o., DI Industrial Brno a mnoho a mnoho dalších.

Těžká doprava a logistika

V rámci zajištění transportních a manipulačních služeb "na klíč" neboli "all in" zajišťuje firma Lifteco pro zákazníky také věškeré požadované dopravy a přepravy, které jsou nutné pro provedení stěhování. Jedná se o dopravy běžné i speciální, jednorázové, nadrozměrné nebo kombinované při stěhování celých provozů nebo při zajištění dopravy po Evropě i mimo Evropu.

Při zajištění dopravy spolupracujeme pouze s renomovanými firmami v Česku případně v zahraničí. Vždy tak, aby to bylo pro zákazníka nejvýhodnější v poměru cena/kvalita. Jednotlivé dodavatele předkládáme zákazníkovi ke schválení a to včetně jehich cenových nabídkek pro případné ověření zákazníkem. Ceny subdodavatelů nijak nenavyšujeme. Naše práce je průmyslové stěhování.

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Brno - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.