ProfiPro stěhování

 

Informace

Popis

Jsme Specialisté na stěhování veškerých strojů a zařízení do 1000 tun. Provádíme a zajišťujeme veškeré demontážní a montážní práce. Přestěhujeme Vaší firmu na klíč včetně skladových zásob, kanceláří, atd. Stěhujeme především Karusely, Lisy, Brusky, Soustruhy, CNC stroje, NC stroje, Strojní nůžky, Frézky, Pece, Obrážečky, Sušičky, Ohýbačky plechů, Závitořezy, Vyvrtávačky, Zakružovačky, Válcovačky závitů, Lasery a samozřejmě veškeré další stroje a zařízení.

Díky teleskopickému zařízení Lift Systems jsme schopni manipulovat s břemenem do váhy až 1000 tun.
Naše další činnosti jsou autodoprava, pronájem a práce vysokozdvižnými vozíky až do nosnosti 16 tun.

Naše služby nabízíme v rámci celé Evropy, samozřejmě s pojistným krytím které je uzavřeno u České Pojišťovny. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit, včetně zpracování cenových nabídek.

Zabýváme se stěhováním a vším co s tím souvisí. Zkušenosti, kvalifikovaný personál, působnost po celé ČR i mezinárodně, vybavení a pojištění.

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Prahy - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.