Stěhování Denis

 

Informace

Popis

Jelikož se naše firma nachází v Brně, stěhovací služby nabízme zejména v tomto městě a blízkém okolí. Po předchozí domluvě však není problém zajet i do vzdálenějších koutů republiky - nutno počítat s cenou za kilometr. V rámci stěhování nabízme tento servis: stěhování bytů, kanceláří, firem pomocí speciálních pantů Všichni naši pracovníci jsou zkušení a proškolení Bezplatná návštěva, odhad ceny ZDARMA! Při stěhování z / do větších vzdáleností individuální ceny. stěhování knihoven a archivů, demontáž a montáž nábytku, zajištění nábytku proti poškození během převozu, stěhování starožitností a ostatních vzácných kusů nábytku. při dovozu vám rozestavíme nábytek dle Vašich požadavků

Jsme vybaveni na stěhování pianin a klavírů, trezorů a stěhování těžkých břemen.
Se stěhováním pianin, křídel a klavírů máme zkušenosti. Postaráme se o to, aby stěhování Vašeho hudebního nástroje proběhlo bez problémů a bezpečně. pojištění zboží od 500 000 Kč

Skladování

Nemáte možnost všechno své zařízení a věci ihned přestěhovat do nových prostor? Potřebujete přechodně jejich část uskladnit? Reorganizujete a nemáte dostatek místa? Služba skladování Vám pomůže.

Pro koho je služba skladování vhodná?

Pro všechny kdo z jakéhokoliv důvodu potřebují na přechodnou dobu část svého stěhovaného zařízení bezpečně uskladnit. Potřebujete se vystěhovat, ale nemáte dosud možnost využívat nové prostory. Jste nuceni vyklidit současně obývané prostory dříve, než budete mít zajištěny nové. Procházíte reorganizací firmy nebo přeskupováním firemních prostor a potřebujete bezpečně uskladnit část věcí, např. firemní archiv, nábytek apod.

Podmínky služby
Tuto službu lze využít jako součást některé z nabízených stěhovacích služeb. Nebo ji lze použít i jako samostatnou službu.

Parametry služby
Prostory jsou hlídané, zabezpečené a je zajištěná naprostá anonymita a soukromí. Velikost skladu vyhoví naprosté většině potřeb z řad domácností i firem. Všechny takto skladované věci si můžete nechat předem profesionálně zabalit nebo si nechat přivést balící materiál a zabalit si je sami.

Kolik to stojí?
Cena za uskladnění se počítá z množství uložených věcí a délky doby, po kterou jsou věci skladovány, pro konkrétní nabídku nás .

Vyklízení

Vyklízíme:

 • byty a domy, chaty, chalupy, zahrady a jiné pozemky
 • půdy, podkroví, suterény a sklepy
 • firmy, kanceláře, obchody, sklady, hangáry, stodoly, garáže
 • pozůstalosti, veškeré další prostory dle individuální domluvy
 • Starý nábytek - skříně, komody, stoly, židle, postele, pohovky, gauče apod.
 • Vysloužilé spotřebiče - pračky, ledničky, mrazáky, sporáky, kamna, trouby, kotle, bojlery, apod.
 • Uhlí, dřevo, papír, sklo, kovy, stavební suť nebo odpad
 • Veškeré další věci a materiály dle individuální domluvy

 

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Brno - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.