Stěhování AAA Rivo

 

Informace

Popis

Stěhování bytů, stěhování firem, stěhování knihoven a archivů, mezinárodní stěhování, starožitností, kuriozit - profesionální stěhování. AAA-RIVO profesionální stěhování. Stěhování bytů, stěhování firem, stěhování úřadů, stěhování knihoven, stěhování archivů, stěhování starožitností a uměleckých předměrů, stěhování kuriozit, hudebnin, vozidel a to včetně plného servisu a balící služby v ČR a stěhování do zahraničí. V případě většího množství či složitosti stěhování si domluvte osobní prohlídku našim technikem. Odborně odhadne náročnost stěhování, doporučí vhodnou autodopravu a upozorní na možné problémy, které mohou při stěhování nastat. Doporučujeme při stěhování využít balící služby pro ochranu věcí, případně pro nepotřebné, staré či jinak nevyhovující využít likvidace skládkou.

Stěhování strojů a těžkých břemen

Stěhování strojů a těžkých břemen, výrobních závodů, provozů a podniků. Stěhování kompletní technologie, výrobní linky, stroje a jiná těžká břemena bez omezení hmotnosti včetně odpojování a připojování strojů od elektroinsta­lace, vody, vzduchu a jiných technologických přípojek. Provádíme stěhování do van, kotvení či vyvažování strojů. Pro tuto činnost zpracováváme harmonogram stěhování, který popisuje veškerou činnost při stěhování jako je autodoprava, jeřábnické práce.

Autodoprava - Přeprava nadměrných nákladů

Zajišťujeme autodopravu pomocí vlastních vozidel upravených pro stěhování a přepravu nadměrných nákladů. Nakládku a vykládku při stěhování těžkých břemen a pro přepravu nadměrných nákladů využíváme jeřábnické práce našeho autojeřábu.

 

Zde naleznete další firmy z oblasti České Budějovice - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut

 


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.