Stěhování Vyklízení - Lánský

 

Informace

Popis

Vyklízení - stěhování Hradec Králové - Provádíme veškeré druhy vyklízení bytů a jakýchkoliv jiných prostor. Dále nabízíme stěhovací služby, kompletní stěhování čehokoliv a v neposlední řadě také odvoz odpadu a spotřebičů. Jedná se tedy o komplexní službu. Vyklízení bytů, domů, sklepů a kanceláří. Prodáváte nebo jste koupili nemovitost a potřebujete vyklidit vše nepotřebné? Potřebujete zajistit vyklízení bytů, sklepů, půd, garáží? Přenechte své starosti nám! Vyklízení HK, to je vyklízení bytů Hradec Králové.

Stěhování soukromých osob a firem

Měníte své působiště? Stěhování se běžné srovnává s vyhořením, ale pokud to vaše stěhování nebo vyklízení bytu necháte na nás, pak to pro vás bude spíše příjemná záležitost. Provádíme stěhování soukromých osob i firem. Vyklízení HK, to je stěhování Hradec Králové.

Autodoprava

Potřebujete přivézt novou sedačku, skříň či jiné zboží z obchodního domu? Ani to pro nás není problém! Ať už je to z Hradce Králové nebo jiného města, rádi vám odvezeme váš rozměrný nákup až do 3500 kg. Jezdíme vozem zn. Mercedes Sprinter Maxi + velký dvounápravový přívěz s plachtou.

Bourání bytových jáder

Plánujete drobné rekonsturkce? Jako další službu nabízíme i bourání bytových jáder. Před vybourámím bytového jádra odpojíme elektroinstalaci a vodoinstalci od spotřebičů a sanity. Následně provedeme demolici umakartového jádra, které vyneseme a odvezeme na skládku.Dále provádíme demolice panelových příček ,vyřezávání nebo vybourávání stávajících zárubní.

Vyklízení půdy

Realizujeme i vyklízení půdy. Jsme schopni vyklidit půdu u domu s výtahem i bez něho. Často vyklízíme půdy v rámci přípravy obejktů na půdní vestavby.
 

 

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Hradec Králové - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.