Stěhování Vyklízení Macek

 

Informace

Popis

Rychlé a levné stěhování nejen po České republice, ale i do zahraničí. Efektivní stěhování od naší společnosti vám pomůže vyřešit jakýkoliv problém. Stěhování bytů, domů, firem, škol či institucí. Dokážeme sami vyklidit pozůstalost, montujeme a demontujeme nábytek. Přepravíme vám cokoliv a kamkoliv. Přenechejte starost s přepravou a stěhováním profesionálům.

Naším zaměřením je stěhování a přeprava v rámci České republiky a zahraničí. Přestěhujeme vás kdykoliv a přesně tam, kam si budete přát. Pracujeme nonstop celý týden a to bez příplatků.

Díky rozsáhlé síti poboček převážně ve Východních Čechách jsme vám fyzicky k dispozici pro případnou konzultaci při stěhování a přepravě. Stačí zavolat a přestěhujeme vás, přepravíme vám nábytek či materiál a to prakticky napříč celou republikou.

Vždy se snažíme Vám vyjít maximálně vstříc a ušetřit tak Váš drahocený čas a peníze.

Stěhování

Stěhování je hlavní náplní naší činnosti. Jelikož jsme na trhu již celou řadu let, dokážeme přestěhovat fakticky cokoliv. Nejčastěji stěhujeme nábytek z bytů a domů. Přestěhování kanceláří či celých institucí pro nás není překážkou. Díky kvalitnímu vozovému parku jsme schopni přestěhovat i celé úřady a další nebytové prostory. Jsme profesionální stěhovací společnost, která pracuje nonstop i o svátcích bez jakýchkoliv příplatků.

Přeprava materiálů

Přeprava materiálů představuje v naší nabídce nezastupitelné místo. Jsme schopni přepravit materiál, zboží či výrobky po celé republice téměř okamžitě. Nechte si dopravit materiál či zboží až k vám domů za skvělé ceny. Jsme vybaveni vozidly, která dokážou přepravit jak malé lehké materiály, tak i velkoobjemová a těžká břemena. Naši pracovníci se o vše postarají. Svěřte přepravu materiálů specialistům.

Vyklízení prostor

Vyklízení prostor je u naší práce samozřejmostí. Nestarejte se o pozůstalosti, firmy, sklepy či celé zaplněné domy. Jsme schopni celý objekt vyklidit a následně zlikvidovat veškerý odpad. Nebudete mít s úklidem žádné starosti. Dokážeme vyřešit váš problém s odpadem jednou pro vždy. Vyklízení prostor všeho druhu pro nás není překážkou. Kontaktujte nás a zbavte se starostí.

 

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Hradec Králové - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.