Vyklízení HK

 

Informace

Popis

Levné vyklízení a stěhování. Nabízíme vyklízení pozůstalostí, bytů, půdy, i sklepů, stěhování nejen v Hradci Králové, ale i širokém okolí, odvoz železa a odpadu, úklid zahrad i prořez stromů, až po garantovaný prodej nemovitosti. Převezeme vaše rozměrné náklady. Provádíme stěhování a montáže zakoupeného nábytku. Prořežeme a pokácíme stromy, uklidíme zahrady a odvezeme odpad. Vyklízení HK - kompletní a spolehlivé vyklízení bytů, domů, půdy či pozůstalosti.

Vyklízení bytů, domů, pozůstalostí, sklepů a kanceláří

Vlastníte věci, které chcete vyhodit a nemáte je jak odvézt? Zavolejte nám a my vám od nich pomůžeme. Odvážíme vše nepotřebné z bytu, domu, sklepu, půdy, garáže, pozůstalosti, firmy a zahrady.  

Stěhování bytů, domů, kanceláří

Stěhujete byt, dům nebo kanceláře a máte jen pár věcí na stěhování a nechcete platit zbytečně náklady za velké auto? I toto pro nás není problém.  Provádíme stěhování po Východních Čechách za výhodné ceny.

Autodoprava Hradec Králové a okolí

Koupili jste si nový nábytek, sedačku, lednici nebo něco jiného a nemáte to jak odvézt? Potřebujete převézt něco rozměrnějšího v rámci České republiky?

Přivezeme váš nábytek a elektrospotřebiče, cokoliv do 1,5 tuny,
a vše smontujeme a nastěhujeme na určené místo.

Odvoz nábytku a odpadu

Potřebujete se zbavit starého gauče, protože jste si koupili nový? Odvézt starý nábytek, protože se vám už nelibí? Vyhodit starou lednici, protože už dosloužila a spoustu dalších jiných věcí?
 

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Hradec Králové - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.