MMSEPRO stěhování

 

Informace

Popis

Stěhování strojů, stěhování bytů Liberec Jablonec ČR,  MMSEPRO .... přesuneme Vás z minulosti do současnosti..... Společnost MM - Se Pro, s.r.o. STEHUJEME.CZ nabízí svým zákazníkům kompletních stěhovací služby, zaměřené na základní stěhování bytů bytů, stěhování kančeláří a firemního inventáře až po stěhování strojů, výrobních technologií v rámci ČR i Evropské unie.

Naše služby jsou využívány společnostmi a institucemi napříč celým průmyslovým odvětvím od firem působících v oblasti automotive, lehkém i těžkém průmyslu, bakovnictví i státní správy. Vyjímku netvoří ani nadnárodní koncerny působící v oblasti likvidace odpadů, zpracování plastů či výroby energie a zdravotnictví.

Naším cílem je nabídnout kompletní stěhovací servis s doplňkovou péčí v oblasti dopravní logistiky, připojení mediíí a technických sítí, obalového sevisu a bezpečnou manipulaci s nadměrnými břemeny.

Základní informace o poskytovaných službách

Stěhování bytů - přesuny inventáře bytového vybavení o neomezeném rozsahu dle požadavků zákazníka. Stěhování bytů, rodiných domů či jiných nemovitostí. Služby pro realitní kanceláře.

Stěhování firem - přesuny kancelářského nábytku vč. IT, trezorových skříňí v rámci ČR i EU. Přesuny archrivů a relokace firemních poboček.

Stěhování strojů a technologií - kompletní demontáže a přesuny výrobních technologí ve váhovém limitu do 100t/ks, jeřábnické práce do 800t, manipulační technika, speciální přepravy ..

Doplňkové služby - vyvážení strojů a zařízení, příprava podkladových ploch, dokumetace o průběhu demontáže, odpojení řídících systémů, odpojení hydrauliky, technických sítí, silových připojení elektro, IT síťí, výroba speciálních rámů podpůrných konstrukcí, vzduchotechika....

Logistické služby - přesuny technologií na spec. podvalnících, námořní kontejnery, manipulační technika do 18t, dočasné uskladněné nevyužité výrobní kapacity, speciální obalové materiály a  boxy, povrchové antikorozní konzervace

Opravy nákladních motorových vozidel

 •     Opravy nákladních vozidel nad 3,5t
 •     Opravy přívěsů a návěsů
 •     Náhradní díly pro vozidla nad 3,5t - Iveco, DAF, MAN, MERCEDES, Scania a td.
 •     Pneuservis pro užitková a nákladní vozidla
 •     Oleje, maziva, vazelíny - specilaní oleje KERNITE
 •     Diagnostika elektronických systémů nákladních, užitkových a přípojných vozidel
 •     Opravy elektroinstalace nákladních, užitkových a přípojných vozidel

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Jablonec nad Nisou - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.