Vedes stěhování a autodoprava

 

Informace

Popis

SPOLEČNOST VEDES, s.r.o. se sídlem v Jablonci nad Nisou se orientuje na služby v dopravě, logistice a stěhování. Do základní nabídky patří široké spektrum služeb, z nichž nejvýznamnější jsou:

 •     stěhování
 •     logistika materiálových toků ve výrobě
 •     kontrola a třídění
 •     autodoprava

Zárukou kvality je dlouholetá zkušenost, profesionalita všech pracovníků a moderní technické zázemí.

Stěhování strojů a těžkých břemen

Společnost VEDES, s.r.o.,  se sídlem v Jablonci nad Nisou Vám nabízí přestěhování strojů, výrobních linek i celých provozů. Provádíme také veškerá stěhování nadrozměrných nákladů a předmětů (lodě, nádrže, bazény, zahradní domky, sochy, …) včetně přepravních povolení, doprovodných vozidel atd. Tyto činnosti realizujeme již od roku 1995 s působností v celé EU. Veškeré činnosti jsou pravidelně certifikovány, což je zárukou dodržování systémů jakosti a norem ISO. Stěhovací činnosti jsou prováděny výhradně kvalifikovanými pracovníky s bohatými zkušenostmi, kteří jsou pravidelně školeni a přezkušováni v oblasti zásad bezpečné manipulace, BOZP, EMS apod. Činnosti jsou pojištěny u České pojišťovny do výše 15 mil. Kč.

Stěhování bytů a kanceláří a ostatní služby

Vaše starosti se stěhováním na naši hlavu. Společnost VEDES, s.r.o.,  se sídlem v Jablonci nad Nisou se orientuje také na stěhování bytů a kanceláří, archivů a spisoven a vše ostatní dle Vašich požadavků. Do základní nabídky tady patří široké spektrum souvisejících služeb, z nichž nejvýznamnější jsou:
 

 • rozebrání a znovu složení nábytku
 • balení včetně zapůjčení obalového materiálu, přepravky, krabice, proklady, plachty, fólie
 • krátkodobé uskladnění stěhovaných předmětů
 • zajistíme malování, výměnu podlahových krytin, úklid prostor

Profesionální logistické služby a poradenství

Logistikou materiálových toků zajišťujeme toky materiálu v obsluhovaných provozech pomocí manipulační techniky případně manuálně, jedná se o manipulaci s materiálem od příjmu zboží, závoz výrobních linek, skladovou manipulaci, expedici hotových výrobků, vše dle požadavku logistiky.

V souladu s filozofií logistického řízení pracujeme na neustálém zvyšování hodnoty služby pro zákazníka. Ta spočívá především v optimalizaci a efektivitě materiálových toků a skladového hospodářství. Cílem našeho snažení je stálé snižování nákladů na logistiku, zrychlení toku materiálu a zmenšení skladovacího prostoru ve Vaší společnosti .
 

 

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Jablonec nad Nisou - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.