Stěhování Rambo

 

Informace

Popis

Využíjte bezpochybně nejkvalitnější stěhovací servis za nejlepší cenu. Neustále pracujeme na tom, abychom pokryli všechna velká města v ČR a usnadnili tak všem rodinám a firmám tuto neoblíbenou činnost. Jsme firma s velkými zkušenostmi v oboru a Stěhujeme byty, firmy, státní instituce, jak v rámci ČR, tak i do zahraničí. Provádíme likvidace bytů a starého nábytku, odvozy do sběrného dvora, vynáškovou sužbu, montáž nábytku, stěhování těžkých břemen, stěhování uměleckých předmětů, pokud chcete mít stěhování ve svých rukou, stačí si objednat nákladní taxi. Momentálně nás najdete ve městech Ostrava, Brno, Praha, Olomouc a jejich okolí.

Jak si usnadnit stěhování bytů?

Stěhování bytů může být pro některé noční můra, ale my pro Vás máme několik tipů, jak si ho usnadnit! Máte v domácnosti hodně knih, šanonů či časopisů? Před stěhováním bytů dejte všechny tiskoviny do kartónových krabic nebo plastových přepravek. Ty vám zajistí, že vše zůstane na jednom místě, bez ohnutých rohů a zmuchlaných listů papírů. Kartónové krabice ke stěhování bytů Vám navíc dodáme zdarma!

Stěhování bytů s profesionály bude hračka!
 

 

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Karviná - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.