Stěhování, autodoprava Mimra Liberec

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autodoprava Mimra je liberecká firma, která se zabývá především stěhováním kanceláří, bytů, velkých předmětů jako třeba pianin, ale i dopravou zakoupeného zboží do Vašeho domu, včetně vynášky až do bytu. S touto činností máme opravdu dlouholeté zkušenosti. Stěhováním a autodopravou se zabýváme od roku 1983 a od roku 1991 jako živnostník. Ikdyž jsme liberecká společnost, našich služeb lze po vzájemné dohodě využít v kterémkoliv místě naší republiky.
    

SLUŽBY

Zajišťujeme kompletní vystěhování bytových i nebytových prostor a následný převoz vyklizených objektů na předem určené místo.

Disponujeme několika stěhovacími vozy, od Fordu Transit až po nákladní automobil značky Avia.
Avia má speciální nástavbu na stěhování nábytku a vejde se do ní standartně zařízený byt 3+1 panelákového typu.

Je pro nás samozřejmostí Váš nábytek chránit před poškozením a proto jej pečlivě před samotným transportem důkladně balíme do dek.

Naše firma, spolupracuje s firmou Chotěnovský - malířské a natěračské práce, což nám umožňuje, před Vašim nastěhováním do nového bytu či domu, zajistit kromě kompletního nastěhování, také přemalování nového prostoru.
 

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Liberec - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.