VAŠE stěhování

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kvalifikaci na stěhováky získávají naši pracovníci letitou praxí pod vedením zkušených vedoucích stěhovacích týmů. Kromě potřebných dovedností se celý tým našich pracovníků naučil přistupovat s úctou jeden k druhému, naší práci i k Vám, našim zákazníkům. Naše stěhovací služby jsme tak za roky poctivé práce vybrousili do současné podoby, kterou ocení všichni, kdo právem očekávají rychlý a efektivní servis.

Náš záměr “přátelského a levného stěhování” se nám daří naplňovat, což je zjevné z  bezpočtu spokojených ohlasů na stěhovací služby. které jsme v uplynulých letech poskytli. Velice si vážíme věrnosti a referencí těch, kteří se k nám stále vracejí s novými zakázkami.

Stěhování domácností

Potřebujete přestěhovat byt nebo rodinný domek? Zdají se vám ceny za odvoz vašeho nově koupeného nábytku nepřijatelné a dodací lhůty příliš dlouhé? Nechcete platit zbytečně moc a obáváte se, že vás stěhování nebo přeprava vyjde příliš draho? Nepotřebujete „extra placený – extra servis“ ale dali byste přednost partě stěhováků, která si nenaúčtuje nic navíc a přitom udělá potřebnou službu s úsměvem? Potom jste na správné adrese a my jsme Vaše stěhování. Nabízíme Vám prověřené stěhovací služby. Zajistíme levně, rychle a spolehlivě vaše stěhování či dovoz. Stojí za námi 8 let poctivé práce a stovky spokojených zákazníků.

Stěhování firem

Stěhování firem a kanceláří může běžet jako na páse. Jste menší firma a měníte svoje sídlo či provozovnu? Potřebujete přestěhovat firmu rychle, abyste nemuseli přerušovat provoz a přicházet tak o peníze? Nepotřebujete pomoc s balením ani za něj nechcete platit? Chcete prostě jenom odstěhovat! Potom využijte právě našich služeb. Náš zkušený tým pracovníků zajistí rychlý a efektivní servis. Nábytek, který už dosloužil, eko zlikvidujeme a již nepotřebné a přesto použitelné vybavení charitativně zužitkujeme. Samozřejmě pro nás není problém provést stěhování firem v sobotu nebo v pro Vás příhodné časy, aby chod společnosti nebyl výrazně narušen. Stěhování i odvoz odpadu zvládáme v rámci jedné akce.

Vyklízecí služby

Provádíme vyklízení bytů, rodinných domů, půd, sklepů, likvidace pozůstalostí, vyklízení bytových i nebytových prostor. Zajistíme odvoz již nepoužitelných věcí na skládku nebo do sběrného dvora. Máme mnohaletou zkušenost s vyklízením všeho druhu, odvozu věcí různé kvality i z různého prostředí – v tom jsme jako doma, tady můžete počítat s naší pomocí. Navíc nábytek, který je ještě v dobrém stavu, odevzdáme do našeho dobročinného obchodu. Odvoz nepotřebného nábytku pro dobročinné účely – tzv. nábytek za odvoz – poskytujeme i jako samostatnou službu. Tak můžete spojit pro vás potřebné s užitečným. O přebytečný nábytek bude postaráno a ještě tak pomůžete lidem, kteří pomoc potřebují.

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Mělník - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.