BT company půjčovna a stěhování

 

Informace

Popis

Autopůjčovna společnosti BT company s.r.o. je rozvíjející se půjčovna dodávek disponující různými dodávkovými vozy v perfektním technickém stavu a čistotě. Hlavní předností naší půjčovny dodávek je, že půjčit si u nás auto Vám zabere minimální dobu a vozidlo Vám přistavíme po Mladé Boleslavi ZDARMA. Další výhodou je, že naše vozy zapůjčíme BEZ LIMITU najetých kilometrů. Naše autopůjčovna pronajímá dodávky za příznivé ceny!  Na všechny vozy Vám stačí řidičský průkaz skupiny B, tedy pro auto do 3,5t. Možnost zapůjčení vozidla i s řidičem. Dále také v rámci našich služeb nabízíme stěhovací služby, které provádíme našimi pracovníky efektivně a bez prostojů.

Stěhování

Přenechejte starost při stěhování odborníkům. Nabízíme kompletní a profesionální stěhovací služby. Ať už se jedná o stěhování domácností, firem, jiných prostorů či materiálu, rychle a bez prostojů odstěhujeme vše potřebné na určené místo. Kvalita práce je znát na pečlivém a opatrném zacházení s vaším vybavením, nábytkem a dalšími věcmi.

Stěhování zahrnuje demontáž a montáž nábytku, vyklizení prostor, naložení a odvoz na určené místo. Přistavení vozu v Mladé Boleslavi je navíc zdarma. Rádi vám poradíme a pomůžeme v jakýchkoli stěhovacích otázkách. Doporučíme vhodný obalový materiál a úložné prostředky, včetně potřebného množství pro veškeré vaše vybavení včetně nábytku, křehkých věcí nebo drobných předmětů.

Každou zakázku řešíme na míru klientovi, tak abychom vám vyšli maximálně vstříc. Spolehněte se na nás a naše odborníky a přenechejte nám veškerou starost o stěhování. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Půjčovna dodávek

Výbava: el.okna, el.zrcátka, ABS, airbag, posilovač řízení, originální rádio, centrál na DO, imobilizér, satelitní vyhledávání GPS, výdřeva nákladového prostoru

 

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Mladá Boleslav - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.