Stěhování Pokorný

 

Informace

Popis

Stěhování Pokorný - levné a kvalitní stěhování. Naše společnost je česká firma s mnohaletou praxí v oboru stěhování. Díky dlouholeté tradici Vám naše stěhovací firma může nabídnout kompletní služby týkající se přepravy, stěhování a vyklízení domácností a firem nejen v Praze, ale v rámci celé České republiky či v rámci EU. Neustále se snažíme o zkvalitnění našich služeb a proto postupně rozšiřujeme naši nabídku stěhování a přepravy o další služby.

Stěhování nejen po Praze - proč byste se sami stěhovali, když Vám nabízíme auta i naše svaly?

Stěhování s sebou mnohdy přináší pozitivní pocity a nadšení z toho, že budete bydlet lépe. Mnoho lidí myslí na svůj vysněný byt či dům a nemůže se dočkat, až se přestěhuje. Radost však mohou zkazit potíže se stěhováním. Naše firma Pokorný provádí kompletní stěhování v Praze a okolí, včetně montáže a demontáže nábytku, vyklízení odpadů a jejich likvidaci, i odvoz do sběrného dvora. Zapůjčíme Vám zdarma přepravní krabice a boxy.

V případě stěhování jediného člověka na krátkou vzdálenost mnozí volí stěhování svépomocí. Lidé si často myslí, že ušetří a zvládnou stěhování sami. Pokud se však stěhuje početnější rodina a neplánuje nové bydlení vybavit kompletně novým nábytkem, je načase oslovit stěhovací firmu. Je třeba si uvědomit, že stěhování s pomocí přátel a rodiny se může prodražit. Naše stěhování v Praze je levné. Kapacita nákladního prostoru osobních vozů je malá a vy nejen že jezdíte stále sem a tam, vůz má navíc problémy pojmout objemnější břemena a nábytek. Nabízíme Vám prostor našich stěhovacích vozů, i šikovné ruce našich pracovníků.

 

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Mladá Boleslav - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.