Autodoprava EU

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naše společnost Vám nabízí služby v oblastech vnitrostátní a mezinárodní autodopravě, non-stop stěhování bez příplatků za So-Ne a večerní hodiny, levné profi hloubkové tepování, čištění koberců a čalounění a malířské, lakýrnícké práce.

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

Autodoprava a stěhování Most a okolí

Potřebujete odvézt nebo přivézt nábytek zakoupený v některých obchodních domech. Potřebujete dovézt materiál na stavbu či zahradu? Potřebujete odstěhovat byt či dům nebo vystěhovat firmu? Naše firma Vám nabízí služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní autodopravy, stěhování, vyklízení nemovitostí, ekologické likvidaci a profi čištění automobilů, koberců a čalounění. Naše služby můžete využít po celé České republice, nejvíce však působíme ve městech Most, kde poskytujeme levnou autodopravu Most, stěhování po celém Mostě za akční ceny a čištění automobilů, koberců a čalounění po celém Mostě a okolí. V okolí města Žatec, poskytujeme levnou autodopravavu Žatec, stěhování po celém Žatci za nejlepší možné ceny a  levné čištění automobilů, koberců a čalounění po celém Žatci a okolí. Nejlevnější autodoprava v Chomutově, stěhování po celém Chomutově za akční ceny. Čištění automobilů, koberců a čalounění po celém Chomutově a okolí. Využijte také nabídky autodopravy Louny.

STĚHOVÁNÍ BYTŮ, DOMŮ A FIREM

Přestěhujeme váš byt, dům či firmu po celé České republice nebo do zemí EU.

NON-STOP stěhování MOST, stěhování ŽATEC, stěhování CHOMUTOV, stěhování LOUNY, stěhování KADAŇ, stěhování TEPLICE, stěhování LITVÍNOV. Dále Vám odvezeme zakoupené objemné materiály, sedací soupravy, skříně atp. bez příplatků za SO - NE, večerní hodiny za nejlepší možné ceny nebo dohodou.

NABÍZÍME ZDARMA: NON-STOP bez příplatku za sobotu a neděli, při stěhování demontáž a montáž nábytku, zapůjčení krabic v den stěhování, odpojení spotřebičů (bez plynu), kilometry po městech, prohlídky technikem a kalkulace cenových nabídek.

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Most - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použijte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.