Stěhování Olomouc

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Stěhování Olomouc, autodoprava v Olomouci. Stěhovací práce. Kompletní stěhování a vyklízení pro domácnosti, instituce, úřady a firmy. Zajistíme profesionální stěhování bytů, rodinných domů i větších sídel, pro společnosti všechny typy kanceláří, provozoven, skladů, zajistíme firmám přepravu nadměrných předmětů na veletrhy, firemní akce a prezentace apod. po celé ČR, státech Evropské Unie a většiny ostatních států Evropy. Chcete ihned přestěhovat v Olomouci ?

Balící služby

Naše firma zajistí odborné zabalení nábytku a ostatního bytového či kancelářského vybavení s využitím adekvátních ochranných obalových materiálu vzhledem k citlivosti či křehkosti baleného předmětu. Pokud zákazník nechce tuto službu využít, poskytujeme zapůjčení či prodej obalového materiálu (bublinková folie, kartony tří rozměrů, speciální šatní krabice, lepící pásky, nálepky na označení, …)Tento materiál dodáme zákazníkovi v dohodnutém termínu.

Pojištění a záruky

Naše firma je pojištěná u České pojištovny pojistnou smlouvou k odpovědnosti za škodu vzniklou zákazníkovi a odpovědnosti za škodu silničního dopravce do výše 3 000 000 kč. Tato odpovědnost platí jak pro přepravu a poškození ve vozidle, tak při manipulaci se stěhovanými  předměty.
 

 

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Olomouc - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.