ANTRA stěhování s.r.o.

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Úklidové práce Ostrava

Naše společnost ANTRA s. r. o. sídlí ve městě Ostrava a specializuje se na komplexní úklidové práce. Naše úklidová firma nabízí v regionu Ostrava a okolí veškeré úklidové práce zahrnující úklid a údržbu nemovitostí, firem i domácností. Úklidové práce zabezpečujeme pomocí vlastních úklidových strojů a prostředků. Zajistíme úklidové práce všeho druhu - provádíme nejen úklid kanceláří a průmyslové čištění výrobních hal, ale také úklid venkovních prostor. Úklidové práce však nejsou jedinou oblastí našeho působení, zaměřujeme se také na malířské práce a veškeré služby v oblasti stěhování.

Úklid kanceláří

Naše úklidová firma ANTRA s. r. o. zajišťuje ve městě Ostrava profesionální úklidové služby. Nabízíme veškeré úklidové práce - zabezpečujeme jak úklid interiérů, například úklid kanceláří či průmyslové čištění výrobních prostor, tak i úklid exteriérů - úklid nádvoří, úklid okolí výrobních hal a podobně. Dále provádíme také úklid po malování, úklid po stěhování, úklid po řemeslnících a mnoho dalšího. Nezaměřujeme se však pouze na jednorázové úklidové práce, ale v regionu Ostrava je naší doménou zejména periodický úklid a údržba nemovitostí.

Stěhování

V oboru stěhování máme bohaté zkušenosti a poskytujeme široké spektrum stěhovacích prací. Realizujeme nejen klasické stěhování nábytku pro fyzické osoby, ale i stěhování pro nejrůznější subjekty, kdy je kladen důraz na rychlost a přesnost stěhování. Stěhování pro firmy děláme včetně označení nábytku, zabezpečení písemností atp. Celé stěhování vám můžeme zorganizovat a garantovat hladký průběh stěhování. V oblasti stěhování se zaměřujeme i na stěhování výrobních celků. Díky dostatku pracovníků jsme schopni zajistit rozsáhlá i menší stěhování.

Průmyslové čištění

Mezi úklidové služby, které poskytujeme po celé ČR, patří i průmyslové čištění. Zaměřujeme se především na průmyslové čištění výrobních prostor. Průmyslové čištění v regionu Ostrava provádíme jak ve firmách zabývajících se lehkým, tak i těžkým průmyslem. Průmyslové čištění zahrnuje například čištění výrobních prostor – strojů, např. průmyslové čištění technologií, výrobních linek, lakovacích linek atd. Specializujeme se i na čištění ve výškách – haly, ocelové konstrukce a dále na průmyslové čištění – tryskání suchým ledem.

Malířské práce

Specializujeme se nejen na úklidové práce, ale zajišťujeme také natěračské a malířské práce. Naši zkušení zaměstnanci provádí malířské práce již od roku 1990. Malířské práce realizujeme v interiérech i exteriérech, obytných i provozních budovách. Pro malířské práce využíváme klasické malířské hmoty

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Ostrava - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.