RYSPOL OSTRAVA

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chystáte-li se stěhovat a vybrali jste si nás, pak jste jistě zvolili dobře. Patříme mezi nejlepší poskytovatele stěhovacích služeb v Moravskoslezském kraji. To ale neznamená, že vás nemůžeme přstěhovat i jinam, pracujeme v celé České republice a Evropské unii. Co Vám můžeme nabídnout? Stěhování na klíč nebo třeba jen několika kusů nábytku. Nebo snad potřebujete přestěhovat trezor? Tak to jste tady správně, máme na to svaly a profesionální vybavení včetně autojeřábu. A co takhle vaše piáno, chcete si i v novém bydlišti přehrávat slavné melodie? Tak vás jistě potěší, že na piána a klavíry jsme specialisté. Dokonce po přestěhování ani nebudete muset znovu ladit.

Jste ještě pořád ze stěhování nervózní nebo se snad bojíte, že to nezvládnete? S námi rozhodně strach mít nemusíte. Přijedeme, poradíme, vše dopředu domluvíme a naplánujeme. Stačí jen zavolat nebo napsat. Jsme připraveni Vám pomoci, jak jen to bude v našich silách.

Stěhování těžkých břemen

Přestěhovat umíme vlastně všechno do hmotnosti 20 tun. Zahradní domky, nápojové automaty, soustruhy a obráběcí stroje, klavíry a piána, na co si jen vzpomenete. Stěhování trezorů již máme v malíku, a umíme si s tím poradit. Hrajete rádi na piáno? Po jeho přestěhování a usazení si hned můžete střihnout něco od Maláska, stěhujeme tak, že není třeba opětovně ladit. A nastane-li situace, kdy nelze trezor či jiné břemeno vystěhovat dveřmi, vystěhujeme je třeba oknem, je-li ta možnost.
 

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Ostrava - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.