Stěhování Grattis

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Budete-li se držet našich rad, zvládnete stěhování mnohem jednodušeji!
Záleží na Vašem rozhodnutí, zda si vyberete stěhování na klíč, a pouze si zabalíte své osobní věci a vše ostatní přenecháte profesionálům. Nebo si vše připravíte před stěhováním sami a nám zbude věci naložit, převézt a vyložit.

Několik užitečných rad:

Naplánujte si stěhování nejlépe měsíc předem, zavolejte a my Vám nabídneme vhodný termín.
Na uložení krabic, pytlů a ostatních zabalených věcí si vyhraďte místnost, ideální je ložnice, kde Vám nebudou překážet.
Začněte s balením drobností, které v bytě k životu až tak moc nepotřebujete, vhodné je krabice přelepit o označit (třeba barevnými puntíky).
Vyprázdněte nejen skříně, ale i domácí spotřebiče (plechy z trouby, potraviny z ledničky, ...)
Těžká břemena (masivní nábytek, klavír, ...) hlaste stěhovací firmě předem
Důležité je vybrat si stěhovací firmu, která je pojištěná na případné škody, které mohou při stěhování vzniknout
Abyste se cítili radostně i po přestěhování:
Zabalte si do několika krabic to nejnutnější k životu na několik dnů. Tedy jako na dovolenou v kempu: hygienické potřeby, náhradní prádlo, hrnek, příbor, ale třeba i granule pro Vašeho mazlíčka. Zjednoduší vám to první dny v novém! Nemyslete si, že po celodenním stěhování se hned pustíte do vybalování věcí. Stěhování není stres a starost, s naším týmem je jen radost!

STĚHOVÁNÍ DOMÁCNOSTÍ

Při dobré organizaci toto pořekadlo neplatí a  dvojnásob neplatí s firmou Stěhování Grattis. Přesto, že se jedná o náročný krok, s námi bude pro Vás stěhování příjemné. Poradíme, pomůžeme, postaráme se o každý detail a Vy budete zbaveni všech nepříjemných povinností se stěhováním spojených.

Před stěhováním

Naše firma Vám poskytne několik rad, jak se na stěhování bytu připravit. (viz. Jak se připravit) a nebo si můžete objednat návštěvu našeho technika, který na místě zjistí, o jaký nábytek a další vybavení se jedná a pokusí se stanovit předběžnou cenu ještě před stěhováním. Také zjistí podmínky pro stěhování (příjezdovou cestu, parkování, výtah apod.). Domluví s Vámi podrobnosti o průběhu stěhování. Můžete si domluvit také demontáž a montáž, nebo balicí službu.

Průběh stěhování bytu

přijede stěhovací vozidlo na požadovanou adresu v dohodnutou hodinu a začíná samotná nakládka (nábytek, krabice a další věci). Po naložení vozidlo odjíždí na určenou adresu vykládky

 

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Ostrava - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.