Stehuji levně

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jsme stěhovací firma působící na území Moravskoslezského kraje, Prahy, Brna a Olomouckého kraje. Stěhujeme v rámci České Republiky i celé Evropy. Stěhujeme byty, domy, firmy, kanceláře i těžká břemena. Dále nabízíme možnost pronájmu auta s řidičem, likvidaci nábytku i celých pozůstalostí. Víme, jakou roli při výběru služeb hraje CENA a KVALITA, proto jsme se rozhodli tyto dva aspekty skloubit dohromady a nabízíme Nejkvalitnější stěhovací servis za bezkonkurenčně nejlepší cenu to je StehujiLEVNE.cz. Mezi města kde stěhujeme nejčastěji, patří: Praha, Brno, Ostrava, Havířov, Frýdek- Místek, Orlová, Karviná, Český Těšín, Bohumín, Olomouc, Přerov a Prostějov.

Stěhování bytů a rodinných domů

Zajistíme pro Vás absolutně bezstarostné a kompletní stěhování. S námi máte jistotu, že se všechny Vaše věci dostanou na nové místo nepoškozené! Všechny Vaše věci pečlivě zabalíme a s opatrností přestěhujeme. Váš majetek bude v bezpečí po celou dobu stěhování. Nemusíte se strachovat ze ztráty nebo odcizení Vašich věcí, jelikož naší pracovníci jsou odborníci s mnohaletými zkušenostmi. Své práci rozumějí a provádějí ji vždy s chutí a úsměvem.

Stěhování firem

Přestěhovat firmu vyžaduje perfektní organizaci a bezchybné provedení, které Vám naše firma zajistí. Chod Vaší firmy nemusí být narušen, jelikož jsme časově flexibilní. Možná práce o víkendech, po večerech i v noci. Stěhování proběhne hladce, rychle, efektivně a hlavně bez komplikací. Provedeme demontáž nábytku, regálu, možná likvidace nepotřebných věcí, bezpečné odpojení elektroniky a následně hladký převoz.

Stěhování těžkých břemen

  • V oblasti stěhování těžkých břemen máme dostatek zkušeností a školené pracovníky.
  • Stěhování klavírů a trezoru vyžaduje zvlášť precizní a profesionální zacházení poněvadž se jedná o věci velmi cenné a náchylné na poškození.
  • Profesionální stěhování Klavíru, pian, piannin, trezoru, akvárií, knižních fondů, vše s maximální pečlivostí, opatrností a precizností.

Pronájem auta s řidičem, Autodoprava

Udělali jste si radost a koupili si novou sedací soupravu, skříň nebo zahradní traktor? Potřebujete cokoli převést nebo odvést z domu, bytu, garáže či zahrady? Pokračujte ve své radosti a přenechte opět své starosti. Odvezeme Vám cokoli a kamkoli se zárukou nejnižší ceny v kraji. Odvozy již od 200,- Kč.

 

 

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Ostrava - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.