Stěhování Hanč

 

Informace

Popis

vítáme Vás na prezentaci firmy STĚHOVÁNÍ HANČ. Působíme na trhu od roku 1992 a za 20 let naší činnosti jsme získali mnoho spokojených zákazníků a stali jsme se jednou z nejoblíbenějších stěhovacích firem v regionu Pardubického kraje. Naším cílem je spokojený zákazník a dobrý pocit z profesionálně odvedené práce.

Našim klientům nabízíme pojištění nákladu až do 2.000.000,- Kč v ceně stěhování. Tuto částku lze navýšit dle přání zákazníka. Náš profesionální stěhovací tým tvoří bezúhonní a spolehliví odborníci s bohatými zkušenostmi, které skýtají dostatečnou záruku, že všechny poskytované služby proběhnou kvalitně, rychle a bez zbytečných škod.

Přestěhujeme Vaši firmu, nebo byt dle Vašich představ. Víme, jak důležité je nezasahovat do chodu firmy a proto klademe důraz na hladký průběh celé akce. Šetříme tak nejen Váš čas, ale i Vaše peníze. Se stěhováním firem máme již 20 let zkušeností a náš profesionální tým je zárukou Vaší plné spokojenosti.  Objednejte si u nás kompletní servis a my Vám zaručíme 100% spokojenost.
 

 • zapůjčíme Vám vhodné přepravní obaly
 • vytvoříme individuální popisovací systém pro snadnou orientaci
 • provedeme kompletní demontáž a montáž nábytku a zařízení
 • zajistíme likvidaci nepotřebných dokumentů a elektronických zařízení
   

 

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Pardubice - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.