Tomycar autodoprava

 

Informace

Popis

Autodoprava + zemní práce a vše co Vás dál napadne. Pracujem i o víkendu a svátcích ,vlastníme  povolení k nakládání a převozu odpadů. Odpad je i suť a zemina. Toto povolení většina dopravců s kontejnery nevlastní a vlastní pouze řidičák a starý náklaďák. Po předání vašeho odpadu za malé peníze odváží odpady, které pak vyklápí na různá místa, jenom ne na skládku kam tyto odpady patří. Nabízíme dopravu moderními nákladními automobily, které mají vyšší nosnost, jsou rychlejší a nekape z nich olej na vaši zámkovou dlažbu, či trávník.

Nákladní sklápěcí kontejnerové auto na převoz čehokoliv do 7t. max. délka ložné plochy je 3,8 m a šířka 2,10m převážené zboží může i přesahovat, nebo máme pouze rovné plato, bez bočnic.

Cena je 15 - 20 Kč/km. dle trasy (mýtné a délka trasy). Hodinová sazba: čekání pod bagrem, nakládka, vykládka, atd. je 300 - 500 Kč/hod. dle délky použití. Myšleno celý den, celý týden, celý měsíc.

Možné jsou převozy různého zboží, materiálů, součástek, strojů, motorů, mini bagrů, dřeva, okrasných kamenů po celé ČR, na delší trasy sleva.

Vlastníme otevřené nákladní vozy na sutě,  písky,  štěrky,  kámen,  uhlí, palivové dřevo, kačírek, zemina,  betony, bílý písek, a jiný stavební materiál viz. foto.

Nabízíme na delší trasy, třeba stěhování i zaplachtovaný vůz délky 5,10m a šířky 2,10m s možností naložení

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Praha západ - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.