Alfa stěhování

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Stěhování Praha, Alfa Stěhování - Vítejte.. Zde najdete vše, co se týká stěhovacích služeb. Naše firma působí v oblasti stěhování na českém trhu již 20 let, a díky našim mnohaletým zkušenostem poskytujeme našim zákazníkům stěhovací služby na profesionální úrovni. Alfa stěhování - stěhovací vůzPředevším díky spokojenosti našich zákazníků se snažíme služby stále zkvalitňovat a rozšiřovat nabídku. Uvědomujeme si, že každé stěhování je jiné, a proto se Vám vždy snažíme při stěhování poskytnout takový servis, který by Vám maximálně vyhovoval a celá akce byla uskutečněna co nejrychleji a bez závad.

Chystáte se na stěhování bytu, kanceláří, hudebního nástroje nebo strojů? Můžete se na nás s důvěrou obrátit. Naší nejlepší referencí je na tisíce spokojených zákazníků, kteří využili našich služeb.

Stěhování je logisticky náročná operace, kterou je potřeba detailně naplánovat. Z tohoto důvodu všem zákazníkům doporučujeme v první řadě návštěvu našeho technika. Technik se detailně seznámí s Vašimi potřebami a požadavky. Na základě těchto informací Vám na místě vypracujeme cenovou nabídku.

Dobu stěhování přizpůsobíme Vašim možnostem a požadavkům – stěhovací služby provádíme i o víkendech, po domluvě i ve večerních hodinách.

Abychom Vám stěhování co nejvíce ulehčili, přinášíme Vám v sekci Praktické rady tipy, jak úspěšně zvládnout přípravu. Pokud si přípravu na stěhování budete zajišťovat sami, doporučujeme Vám této sekci věnovat pozornost.

Při samotném stěhování se nejvíce soustředíme na bezpečnost Vašich věcí. Nabízíme Vám možnost zapůjčení kvalitního obalového materiálu, který používáme již řadu let. Při objednání služby „stěhování na klíč“ naši profesionálně vyškolení pracovníci Vaše věci důkladně zabalí.

Stěhovací služby poskytujeme s co největší pečlivostí a rozvážností, abychom předešli poškození Vašeho majetku. I přesto je samozřejmostí pojištění Vašeho majetku. Pojištění se vztahuje jak na předměty určené ke stěhování, transport, tak i na objekty ve kterých se stěhování provádí.

 

Pokud se tedy chystáte na stěhování, zkuste to s námi! Uvidíte, že Vás svým přístupem mile překvapíme.

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Prahy - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.