EASY MOVING - Stěhování Praha

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Velké stěhování - vůz s přepravním prostorem 38 m3 - stěhování většího 2+1 až velkých vil nebo kanceláří s 5 - 15 pracovními místy. Stěhujeme levně. Vyzkoušejte výhodný poměr kvality a ceny našich stěhovacích služeb. Přistavení vozu v rámci Prahy zdarma. Patra, svátky a víkendy bez příplatků. Ceník stěhovacích služeb najdete v sekci Ceny. Stěhujeme rychle. Stěhujeme efektivně a bez prostojů. K dispozici je vozík, paletovací vozík, stěhovací popruhy a zkušenosti našich řidičů a manipulantů. Ve vozech jsou instalovány GPS pro rychlou orientaci a nalezení cíle.

Stěhujeme spolehlivě

Stěhujeme novými, spolehlivými vozy, čistými a v perfektním stavu. Naše vozy splňují přísné ekologické normy EURO  5. Prohlédněte si v sekci autopark. Naši řidiči i manipulanti disponují letitými znalostmi i zkušenostmi z praxe. Naši manipulanti disponují rozsáhlými zkušenostmi při balení nábytku a zařízení, manipulaci s nimi. Řidiči vlastní příslušná řidičská oprávnění a profesní průkaz řidiče, vydávaný po absolvování povinných školení (každoročních).

  • Při manipulaci stěhovaná břemena chráníme ochranými obaly.
  • Odpovědnost pro případ vzniku škody při stěhování je pojištěna u Kooperativa pojišťovna, a.s.
  • Bezvadně fungujeme už od roku 2006.

 

Zde naleznete další firmy z oblasti Prahy - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut

 


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.