Era - Star stěhování malování

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Z pohodlí a bez starostí budete stěhovat kancelář či domov s firmou ERA-STAR. Vaše věci + naše služby = klidné a bezpečné stěhování. V lokalitě Praha a Středočeský kraj zařizujeme montáž, balení, pojištění, odvoz, vybalení a sestavení všeho, co potřebujete přestěhovat z kanceláří či bytu - od nábytku, přes trezory, klavír a jiné objemné předměty, až po knihy, dokumenty a nádobí. Chcete se informovat o termínech či ceně nebo rovnou objednat stěhovací vůz? Zavolejte nám na tel. +420 603 230 510 nebo napište na stehowani@volny.cz právě nyní. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a domluvíme se na plánu stěhování. Před samotným stěhováním Vás v případě Vašeho zájmu zdarma navštívíme, abychom vytvořili harmonogram a cenovou kalkulaci stěhování.

S námi očekávejte

Profesionalitu: Na trhu působíme od roku 1993, máme za sebou zkušenosti ze stovek zakázek a stovky spokojených klientů, pracujeme s profesionálním vybavením.

Kompletní servis: Zařídíme vše - od stanovení cenové kalkulace pro stěhování při bezplatné návštěvě, přes následné zabalení stěhovaných věcí, demontáž a montáž nábytku, odpojení a zapojení osvětlení, rozvěšení obrazů až po rozestavení nábytku dle Vašich představ.

Kvalitní technické zázemí: Všechny stěhovací vozy jsou vybaveny vnitřními polstry, stěhovacími popruhy, obalovým materiálem, stěhovacími bednami, šatními bednami a upevňovacím materiálem pro maximální bezpečí Vašich věcí. Vozy pečlivě volíme podle objemových nároků každého jednotlivého stěhování.

Kvalitní proškolený personál: Jsme si plně vědomi důvěry, kterou v nás zákazník vkládá - naši zaměstnanci pracují pečlivě, rychle a zdvořile.

Pojištění: Všechny vozy a stěhovaný náklad jsou pojištěny.nMaximum služeb za přijatelnou cenu: Cenu stanovíme a dohodneme s Vámi předem na základě našeho ceníku a konkrétních potřeb stěhování

Něco navíc: Poradíme si s likvidací odpadů a zajistíme vyklízení.
 

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Prahy - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.