Hruby Moving

Stát:

Stěhování firem

Dokážeme zabezpečit stěhování malých i velkých společností včetně zaměření nových prostor, návrhu spaceplanu a harmonogramu Vašeho stěhování. Zajistíme stěhování po 16:00 hodině, díky čemuž nemusí vaše firma přerušovat provoz a vyhne se zbytečným ztrátám.

Stěhování bytů

Nebojte se nám při stěhování svěřit Vaše domácí předměty a nábytek. Vaše stěhování provedeme tak, aby vám v co nejmenší míře zatěžovalo rozpočet a zároveň jste se stěhování mohli věnovat co nejméně.

Stěhování těžkých předmětů

Pomocí speciální techniky provádíme stěhování těžkých předmětů - trezory, trezorové skříně, dílenské vybavení, strojní a výrobní linky atd. Na stěhování těžkých předmětů zvolíme a zajistíme vhodnou stěhovací techniku.

Stěhování uměleckých sbírek a umění

Sbírky a umění - tato speciální stěhovací služba vyžaduje maximální opatrnost při manipulaci se stěhovanými předměty. Pro umělecké předměty vyrábíme na stěhování speciální přepravní obaly, které je ochrání před poškozením během stěhování.

Stěhování knižních fondů

Pomocí speciálních stěhovacích vozíků dokážeme zabezpečit stěhování knižních fondů a archiválií velmi efektivně, rychle a se zárukou zachování pořadí fondů dle signatur.

Zapojení a rozpojení PC

Před vlastním stěhováním naši proškolení pracovníci rozpojí výpočetní techniku na jednotlivých stěhovaných pracovištích. Poté provedou označení veškerých rozpojených komponentů (monitor, klávesnice, PC, myš, tiskárny atd.) popisnými štítky. Tyto štítky zabezpečí bezpečné zpětné sestavení pracovních stanic na nových pracovištích.

Balicí služba

Poskytujeme kompletní i částečný balící servis a proto Vás nemusí Vaše stěhování časově zatěžovat. Naši školení pracovníci při stěhování provedou odborné zabalení všech předmětů.

Demontáže a montáže nábytku

Před stěhováním bývá obvykle zapotřebí demontavat nábytkové, ale také například regálové sestavy a následně je po nastěhování opět smontovat. Naši školení pracovníci provedou odborné montáže a demontáže nábytkových sestav všech typů.

Zde naleznete další firmy z oblasti Prahy - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut

Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.

OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.