INKOS Rokycany stěhování strojů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Firma je rozdělena na dvě divize - plastikářská výroba, stěhování strojů a linek. Divize stěhování provádí stěhování těžkých břemen, strojních zařízení a výrobních linek na klíč. Při této práci se uplatňují dlouholeté zkušenosti pracovníků bývalé strojní i elektrikářské divize. Firma INKOS Rokycany, s.r.o. zajišťuje stěhování a montáže těžkých strojů a linek až do hmotnosti jednoho kusu 65 tun na klíč.

Přesun tedy může obsahovat technickou přípravu a zkreslení stávající situace, demontáž hydrauliky, vzduchotechniky, elektrické odpojení rozvaděčů včetně dalších komponentů. Specializujeme se také na technicky obtížné a netradiční manipulace s břemeny a montáže, které ostatní stěhovací firmy odmítají. Tyto předpokládají zhotovení různých pomůcek a přípravků, které sami navrhneme a vyrobíme.

Výrobní linku nebo zařízení převezmeme u zákazníka nejlépe v chodu a dále ji odpojíme, připravíme na transport, naložíme, převezeme kamionem, složíme, umístíme stroje na nové místo,vyrovnáme, zapojíme, oživíme a předáme. Po celou dobu ručíme za převzaté stroje a zařízení a ručíme za odbornou manipulaci s nimi.

  • Pro přemísťování strojů používáme nejmodernější transportní zařízení od firmy GKS, které nepoškozuje podlahy a má vysokou produktivitu.
  • Máme tři vysokozdvižné vozíky až do nosnosti 9 tun a výšky zdvihu 6 metrů.
  • Stěhování a montáže provádíme na území České Republiky i celé Evropy.
     

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Prahy - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.