KOCH stěhování

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Stěhování - profesionální a efektivní stěhovací služby. Zabýváme se stěhováním - autodopravou a s tím spojenými stěhovacími službami. Kromě stěhování poskytujeme službu vyklízení a likvidaci vzniklého odpadu, demontáž a montáž přestěhovaného či nového nábytku. Zajistíme pro Vás stěhování bytů, domů, kanceláří i celých firem - vždy Kvalitně - Odborně - CHytře.

Stěhování bytů i firem

Společnost Koch-stěhování je ryze českou firmou profesionálních stěhováků, máme pro Vás připravené kvalifikované a fyzicky zdatné stěhováky s dlouholetou praxí v oboru, kteří se nezhroutí pod tíhou stěhovaného nákladu. Naši stěhováci jsou ochotní vyslyšet každé Vaše přání a zcela Vám vyhovět. Vlastíme koncesi pro provoz nákladní dopravy nad 3.5t a samozřejmě disponujeme vlastním vozovým parkem originálně stavěným a plně vybaveným pouze pro stěhování Vašich bytů, domů i kanceláří. Všechna naše stěhovací auta jsou vybavena hydraulickým zvedacím čelem pro urychlení manipulace, ochrannými prostředky a manipulační technikou či kotvícím a úchytovým systémem pro ochranu nábytku a věcí při transportu na místo určení. Stěhování je pro nás prací i zábavou - spolehněte se plně na stěhování KOCH - spokojený zákazník s důvěrou je naší vizitkou. Stěhovací služby realizujeme nejenom v Praze a celé ČR, ale i mezinárodní stěhování.

Stěhovací služby Praha

 • Stěhování bytů a domů - kompletní přestěhování vaší domácnosti nejen v lokalitě Prahy, ale po celé ČR včetně mezinárodního stěhování.
 • Stěhování kanceláří a firem – odstěhujeme kanceláře vaší firmy do nových prostor i během víkendu tak, že nedojde k žádnému přerušení chodu administrace.
 • Vyklízení bytů a kanceláří – vyklidíme pozůstalosti, byty, kanceláře, sklepy, veškeré komerční i nekomerční prostory a zlikvidujeme vzniklý odpad.
 • Stěhování trezorů a těžkých břemen – kvalifikovaně a bez újmy přestěhujeme jakékoliv těžké břemeno, předmět nebo trezor dle vašeho přání.
 • Stěhování klavírů a pian – odborně stěhujeme těžké hudební nástroje jako jsou piana, pianina, klavíry nebo koncertní křídla.
 • Mezinárodní stěhování – nabízíme spolehlivé mezinárodní stěhování po celé Evropě v zemích EU i mimo ně.
 • Nákladní doprava – s našimi vozidly zajistíme dopravu vašeho zboží jak vnitrostátní tak i mezinárodní.

Nákladní doprava - Praha

Dominantním zaměřením naší stěhovací firmy je především stěhování a tím i související nákladní doprava a nákladní taxi, kde hlavní lokalitou je nejen Praha, ale i autodoprava vnitrostátní a mezinárodní. Zákazník si proto může pro nákladní autodopavu u nás objednat auta různých velikostí a tonáží od dvou do patnácti europalet pro přepravu rozličného zboží.

Veškerá naše nákladní auta jsou vybavena hydraulickým zvedacím čelem pro rychlejší manipulaci se zbožím a samozřejmě i manipulační technikou jako jsou rudly či paletizační vozíky.

Nákladní taxi Praha

Službu nákladní taxi mohou zákazníci využít především při odvozu nového nábytku, spotřebičů nebo jiného zboží z obchodních center na území Prahy. Po dovozu nového nábytku a spotřebičů můžeme samozřejmě odvézt a ekologicky zlikvidovat starý nábytek nebo použité spotřebiče na místech k tomu určených. Při dovozu nového nábytku poskytujeme službu vybalení a montáže nábytku ale i připojení spotřebičů.

Ceny nákladní dopravy se pohybují od 12,- Kč za km mimo Prahu, pokud se autodoprava uskuteční na území města Prahy je počítán pouze hodinový paušál v sazbě od 400,- za 1 hodinu bez kalkulace kilometrovného. U nákladních vozů v tonáži nad 3.5t při jízdě po dálnici mimo Prahu je třeba k ceně za km připočítat mýtné v určeném tarifu.
 

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Prahy - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.