Petr Guth stěhování

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Provádíme profesionální stěhování bytů až po celé firmy. Dále stěhujeme pianina, trezory, těžká břemena. Poskytujeme vyklízení na skládku a sběrné dvory. Provádíme montáž a demontáž nábytku s balící službou.  Samozřejmě jsme pojištěni u spol. Generali a.s..

Rádi pro Vás zajistíme přestěhujeme cokoliv - kdykoliv  - kamkoliv za ty nejlepší ceny, jaké naleznete na českém trhu se stěhovacími službami. Abyste se nemuseli již nikdy stěhování bát a mohli se stěhovat bez obav a těšit do Vašeho nového bytu, do Vaší nové kanceláře. Kdekoliv v ČR či Evropě nabízíme Vám úplný stěhovací servis doplňkových služeb, jako jsou: předběžná kalkulace, balení, přeprava těžkých břemen, skladování, dodávka speciálních balících materiálů apod. S námi se již nemusíte obávat poškození starožitného nábytku, poničení interiéru atd. K Vašim věcem se naše stěhovací party chovají jako k vlastním, protože náš personál vychováváme ke vstřícnosti a ohleduplnosti k našim zákazníkům a jejich majetku. Jsme ryze česká stěhovací společnost.

stěhování těžkých břemen

  • Před stěhováním těžkých břemen a pianin Vám doporučujeme osobní
  • bezplatnou návštěvu našeho zaměstnance, který na místě získá o stěhovaném předmětu veškeré dostupné informace (hmotnost, velikost,odkud a kam se bude břemeno stěhovat,atd.).
  • Cena stěhování těž.břemen se vypočítává podle váhy, počtu pater
  • a vzdálenosti případné donášky. viz ceny.

vyklízení sklepů půd a následný odvoz na sběrný dvůr

Potřebujete se zbavit starého nábytku , starých věcí a nevíte co s nimi?
Máme pro Vás řešení. Je tady možnost, že to za Vás ekologicky zlikvidujeme. Nebo odvezeme na skládku.

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Prahy - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.