Stěhování Balík

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

mezinárodní stěhování včetně kompletního balení a celního projednání stěhování bytového a kancelářského zařízení stěhování průmyslových zařízení, stěhování uměleckých předmětů a starožitností, instalace nábytkových dílů přímo na stěnu nebo napojení kuchyňského zařízení na odpady, vodu apod. skladování veškerého stěhovaného materiálu ve vlastních skladovacích prostorách, stěhování spolehlivými vozy Mercedes, pojištění na odpovědnost za škody vzniklé při stěhování

Balení počítačové techniky a elektroniky

Zabalení výše zmíněné techniky provádíme tak, že každou počítačovou jednotku umístíme do pětivrstvého kartonu a řádně probalíme probalovacím papírem nebo bublinkovou folií, aby nemohlo dojít k posunu a k jejímu poškození. Tyto krabice následně zapáskujeme a označíme, aby bylo zřetelné, co je uvnitř a kam toto zařízení patří. Tento popis výrazně zjednodušuje práci v místě vykládky. Stejný postup také používáme u dalších elektronických zařízení jako jsou tiskárny, elektrické psací stroje apod.

Balení tiskovin, šanonů, osobních a kancelářských potřeb

Pro balení tiskovin, šanonů, osobních a kancelářských potřeb máme připraven obalový materiál (v tomto případě krabice) v rozměru, který je optimální právě pro tyto věci. Jsou to opět pětivrstvé, dostatečně pevné obaly, které jsou dodány ve složeném stavu. Tyto krabice se velmi jednoduchým způsobem zapáskují lepicí páskou (páskovacími kleštěmi) a jsou připraveny k nakládce. Po naložení materiálem se krabice opět zapáskuje, označí a je připravena k transportu.

Balení a stěhování archivních materiálů

Pro stěhování archivních materiálů máme originální přepravní boxy z plastu, které mají vysokou pevnost a dají se velmi dobře skládat na sebe. Tato přepravka pojme až 0,8 běžného metru archiválií do formátu A3. Přepravky jsou opět kompletně očíslovány tak, aby nemohlo dojít k záměně, jelikož při stěhování archivů je velmi důležité zachovávat přesné pořadí těchto spisů.

Transport a manipulace stěhovaného materiálu z budovy do vozů

Pro tyto práce používáme speciální vozíky na které lze nakládat téměř veškerý stěhovaný materiál. Jsou to vozíky o rozměrech 70 * 50 cm, které jsou ve spodní části opatřeny otáčecími kolečky a proto je s nimi velice jednoduchá manipulace. Povrch koleček je zhotoven z tvrdé gumy, která zabraňuje poškození jakékoliv podlahové krytiny. Na horní straně vozíku je nalepena kobercovina a tudíž se dobře hodí i pro transport jednotlivých nábytkových dílů, skříněk, stolů atd. Proto nemůže dojít k poškození stěhovaného materiálu. Dále pro tyto činnosti používáme klasické rudly nebo paletizační vozíky, opět na gumových kolech.

Stěhování těžkých břemen

Těžká břemena, jako jsou trezory, mapové skříně, velké kopírovací stroje apod. stěhujeme opět pomocí různých hydraulických vozíků a dalších pomůcek. Záleží na povaze budovy a možnosti použit výtah. Není-li v budově výtah, stěhujeme těžké kusy klasickým způsobem (po schodech) za pomoci křížových pásů po originálních (vždy k tomu účelu zhotovených) dřevěných sjezdech, nebo přímo vzduchem. Vždy je naší povinností zajistit absolutní bezpečnost pracovníků, stěhovaného předmětu a objektu ve kterém se takové stěhování provádí, aby nedošlo k úrazu, poškození předmětu, schodiště, zdiva a pod. Nakládku a vykládku těžkých kusů do vozu a z vozu provádíme pomocí hydraulických plošin (čel), jimiž jsou pro tyto účely vybaveny naše vozy.
 

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Prahy - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.