Stěhování dohodou

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Stěhování provádíme speciálně upravenými vozidly, jejichž skříňová nástavba je vybavena polstrováním, upevňovacími stěhovacími popruhy, vysunovací plošinou a dalším základním vybavením přepravovacího vozu, jako jsou deky na stěhování, podložky a ostatní pomůcky pro bezpečné a kvalitní stěhování. Při práci používáme prolože k probalení přepravovaného nábytku a předmětů. Při stěhování je zapotřebí používat molitany, matrace a polystyreny používané k zabezpečení proti posunu při náročnější přepravě, při transportu do zahraničí, například do Anglie, Švédska, Dánska, vždy při použití trajektu.

Na samotné balení při stěhování používáme bublinkové, bublinkovopapírové a strečové folie, vlnitý papír k zabalení nejen výpočetní techniky, ale i starožitností, pěkného nábytku, cenných věcí a všech ostatních předmětů, které to vyžadují, také při manipulaci s těžkými předměty. Při stěhování zabezpečujeme i výtahy a rohy společných prostor domů, tam kde je to zapotřebí. Stěhovací technika jako rudly, vozíky, podvozky k manipulaci máme na každém voze jako profesionální nářadí. Stahovací popruhy a elastické pavouky k fixaci stěhovaného nábytku ke stěně, měkké textilní kšandy používané vždy při stěhování předmětů jak při stěhování po Praze + EVROPĚ a také při Mezinárodní přepravě, stěhování bytů, kanceláří, velkých firem, stěhování archivů, knihoven a skladů jsme schopni v kterýkoli den v roce, mimo vánočních svátků. Při přemisťování těžkých a rozměrných břemen, strojního zařízení, kancelářské techniky, počítačů, kopírek a tiskárny, stěhování uměleckých předmětů a starožitností používáme těch nejzkušenějších pracovníků. Velikost použitého vozidla a počet pracovníků využitých při zakázce závisí na objemu zakázky a přání zákazníka. Rozčlenění vozidel viz. vozový park.

Stěhování Praha

Stěhování po Praze nabízíme se zvýhodněním tarifem. Po Praze a v okolí Prahy totiž standardně pracujeme denně a stěhování je i v některých případech možné objednat i v den Vašeho stěhování. Ovšem doporučujeme přípravu minimálně týden předem termín stěhování rezervovat. I přesto, že v Praze je mnoho lokálních stěhovacích firem, máme čím dál více spokojených zákazníků za což jim velmi děkujeme. Stěhování Praha, Čr i mezinárodně provádíme i bez předchozí obhlídky a je možno takovou zakázku po Praze uskutečnit ihned po zavolání +420 607602607. V takovém případě zákazníky žádáme, aby byli tolerantní k možnosti rozdílné ceně stěhování, vypočtené pouze po telefonu.
 

 

Zde naleznete další firmy z oblasti Prahy - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut

 


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.