Stěhování Hora

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Zabýváme se stěhováním již řadu let, proto si Vám dovolujeme nabídnout bezproblémové stěhování a dokázat, že rčení "Lepší vyhořet, než se stěhovat" nemusí být vždy pravda. U našich pracovníků je kladen důraz nejen na fyzické předpoklady, ale i na slušné chování, kde rada a pomoc zákazníkovi je úplnou samozřejmostí. Máte-li zájem o některou z našich služeb, klikněte prosím na horní liště na příslušné okénko, kde se Vám k dané činnosti budeme snažit podat více informací.

Bezproblémové stěhování je samozřejmostí, naše vozy jsou vybaveny vázacími prostředky, fóliemi a dekami pro co nejšetrnější převoz Vašeho majetku. Přesto, že je Váš majetek po celou dobu stěhování pojištěn proti poškození, naši pracovnící kladou především důraz na co nejšetrnější zacházení. (Proto jsme nemuseli po celou dobu naší činnosti využít služeb naší pojišťovny)

Každá posádka je vybavena montážním kufříkem pro demontáž a následnou montáž nábytku větších rozměrů, jako jsou obývací stěny, letiště atd.

Před stěhováním se lze domluvit na bezplatné nezávazné prohlídce, kde náš technik rád poradí a stanoví předběžnou cenu stěhování.

 

Zde naleznete další firmy z oblasti Prahy - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut

 


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.