Stěhování Imrwere

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme kompletní stěhovací služby od bytových jednotek až po velké firemní prostory. Taktéž naše technické vybavení pro stěhování je na potřebné úrovni. Mimo jiné zajistíme například zabalení nábytku, porcelánu nebo jiných křehkých věcí do fixační i bublinkové folie nebo kartonových krabic. Dále vám můžeme nabídnout demontáž i montáž stěhovaného nábytku a likvidaci nepotřebných věcí včetně odvozu do sběrného dvoru. Potřebujete kvalitní stěhování Praha a okolí? Kontaktujte nás.

Všechny tyto služby zajišťujeme NONSTOP. Stěhování Praha, celá ČR i dokonce i zahraničí, to vám nenabídne každý. Využíváme vlastní vozový park a technické vybavení k provedení všech stěhovacích služeb. Naší předností je rychlost, spolehlivost a kvalita.

Stěhování Imrwere

  • Seriozní stěhovací firmy v ČR mají odborně vyškolené pracovníky, kteří mohou klientovi nabídnout vyčerpávající informace o nabízených službách a odhadnout případné náklady a více náklady ještě před realizací stěhování. K těmto seriozním firmám se řadí i naše firma Imrwere – stěhování Praha.
  • Ve většině společností, je tato služba poskytována zdarma jen naoko, ve skutečnosti tento příjezd pracovníka, který pro stěhování stanovuje cenu, je zaplacena v jiných položkách.
  • Standardní balík služeb IMRWERE, který je zcela zdarma, obsahuje: výjezd specialisty / technika, který dle dispozic zákazníka zjistí objem stěhování, doporučí odpovídající velikost nákladního vozidla a počet pracovníků, konzultuje se zákazníkem termín
  • stěhování, případně další nezbytné úkony, např. demontáže a balení nákladu spojené s dodáním obalových materiálů v předstihu, etiketování nákladu, nakládání a přepravu, vyložení nákladu s donesením do místnosti, vybalování a úklid odpadů z obalů, ale i podmínky parkování stěhovacího vozu na nakládce, resp. vykládce.
  • Naše ceny stěhování jsou již konečné! Na rozdíl od konkurenčních firem, kde je cena tzv. od určité částky, ale často se setkáváme s klienty, kteří u jiných společností měli levnější nabídku po stěhování, které však nakonec bylo mnohem dražší než naše prvotní nabídka.

 

Zde naleznete další firmy z oblasti Prahy - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut

 


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.