Stěhování Krupka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme levné stěhování – stěhování bytů, stěhování rodinných domů, stěhování kanceláří i stěhování firem.  Převážíme veškeré zařízení domácností, vybavení kuchyní, koupelen, dílen apod. Stěhujeme byty, rodinné domy a domy všech velikostí, kanceláře i další firemní prostory. Poskytujeme službu „stěhování na klíč“. Nabídneme vám kompletní servis, počínaje vstupní konzultací, přes přípravy ke stěhování, pomoc při balení a kompletní balící služby, montážní práce, až po přepravu a vybalení a rozmístění nábytku a věcí v místě určení. Nabízíme levné stěhování v Praze i cenově výhodné stěhování v celé České republice i EU.

Zdarma vám zapůjčíme přepravní krabice a šatní boxy, ve kterých přepravíte šatstvo zavěšené na ramínkách. Nejste si jistí přípravou? S volbou přepravních krabic i dalších obalových materiálů vám rádi poradíme, nebo veškerý nábytek a předměty sami zabalíme. Pro balení používáme bublinkové fólie, fixační fólie chránící předměty před poškozením, a ochranné deky.

  • Nikdy nepodceňujte vhodné zajištění a ochranu předmětů proti poškození!
  • Používáme skříňový stěhovací vůz Mercedes-Benz 308D s objemem 20 m³, pro který neplatí omezení vjezdu do centra Prahy.
  • Ve voze jsou k dispozici folie k případnému dobalení a ochraně přepravovaných věcí, vázací kurty pro snadné přikurtování ke stěně nákladního auta a k zamezení pohybu přepravovaných předmětů.

Autodoprava

Používáme skříňový stěhovací vůz MERCEDES-BENZ 308D (délka 4 200 mm, šířka 2 130 mm, výška 2 100 mm, objem 20 m³).

Ve voze jsou k dispozici folie k dobalení a ochraně přepravovaných věcí a vázací kurty k zamezení pohybu přepravovaných věcí a snadnému přikurtování předmětů ke stěně nákladního auta. K dispozici jsou ochranné deky.
 

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Prahy - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.