Stěhování Mravenec

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Převážíme všechny typy nákladu po Praze, Česku i celé Evropě. Náš kolektiv profesionálů je vám k službám! Kvalita práce našich školených pracovníků je pravidelně kontrolována. Garantujeme vám pečlivé zacházení s vašimi věcmi, nábytkem i technikou! Stěhovaný majetek i prostory jsou automaticky pojištěny. Přistavení stěhovacího vozu je po Praze zdarma! Za vyšší patra nepřiplácíte! Stěhování večer, o víkendu i ve svátek je bez příplatků! Půjčení krabic je bezplatné! S naším profesionálním přístupem proběhne vaše stěhování „jako po másle“. Nemusíte se ničeho obávat.

Stěhovací služby, Stěhování praha

V případě, že jste spokojeni s našimi službami a doporučíte nás svým známým či kolegům, dostanete při dalším stěhování slevu!

Stěhování Mravenec- Stěhování levně

Autodoprava Mravenec - Stěhování Praha nabízí rychlé a levné stěhování, ať už potřebujete odvést jen pár kusů nábytku anebo zajistit stěhování sbírky pian. Kromě stěhování bytů naleznete v naší nabídce také stěhování firem, stěhování kanceláří, skladů a výrobních provozů, stěhování trezorů a v neposlední řadě také stěhování klavírů a pian. Provádíme odbornou montáž a demontáž nábytku, kuchyňských linek i celých kanceláří. Své stěhovací služby firma Mravenec nabízí po celé České republice a zajišťuje také mezinárodní stěhování. Stěhování pořídíte levně i do zahraničí a díky našemu vozovému parku nemusíte mít strach ani o bezpečí svých věcí. Naše vozy procházejí pravidelnou technickou kontrolou a samozřejmostí jsou zkušení řidiči.

Na stěhování si nemusíte brát dovolenou! Jelikož se snažíme vždy vycházet našim zákazníkům vstříc, poskytujeme naše stěhovací služby i o víkendu, svátcích a ve večerních hodinách. Specializujeme se také na přepravu těžkých předmětů, zajišťujeme například stěhování trezorů nebo stěhování pian. Jsme připraveni převzít plnou zodpovědnost, co se týká vašeho majetku a garantujeme Vám spokojenost s výsledkem.

 

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Prahy - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.