Stěhování Podrazil

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme vám profesionální stěhovací služby a autodopravu, které díky bohatým zkušenostem a modernímu vozovému parku spolehlivě vyřeší každý problém se stěhováním v Praze i celé Evropě. V autodopravě a stěhování nejsme začátečníci – o bezpečný přesun vašeho majetku se staráme od roku 1991 a máme tisíce spokojených klientů.

Stěhování v Praze zajišťujeme nejen pro firmy a soukromé byty, ale také pro muzea, galerie a kulturní instituce. Rychle a spolehlivě přestěhujeme vše od šanonů a počítačů po trezory a vzácné sochy. Proč využít naše stěhovací služby a autodopravu?

Stěhování bytů a domácností

Zajistíme pro Vás profesionální stěhování bytů a stěhování domácností. Není nám cizí stěhovat jakýkoliv náklad. Stěhujeme rekreační objekty - chaty, chalupy a zahrady, lehčí i těžší břemena. Stěhovaný náklad zabalíme a dle předem dohodnutého harmonogramu bezpečně přestěhujeme. Mluví za nás dlouholeté zkušenosti. Stěhování bytů zajišťujeme po celé Čr, nebojíme se také stěhování bytů v rámci EU. Stěhování Praha a levné stěhování to je firma Podrazil.

Stěhování kanceláří a firem

Rádi zajistíme také stěhování firem a kanceláři. Pro stěhování firem disponujeme nutným vybavením, které nám umožňuje bezpečně stěhovat například trezory, kancelářské sestavy a jiné objemné předměty. Potřebujete zajistit stěhování úřadu, stěhování skladu nebo stěhování obchodu? Jsme Vám plně k dispozici. Úklid daných prostor, zajištění obalové techniky, přeprava elektroniky, případně zajištění uskladnění v dočasných uložištích je samozřejmostí. Potřebujete stěhovat ve městě Brně, využijte stěhovací služby Brno.

Stěhování hudebních nástrojů a uměleckých předmětů

Zajišťujeme stěhování hudebních nástrojů a stěhování uměleckých předmětů. Stěhujeme piana, pianina, klavíry, varhany. Stěhování  hudebních nástrojů je jedním z nejtěžších úkonů při stěhování. Naše dlouholeté zkušenosti se stěhováním je základním předpokladem pro bezpečné stěhování tohoto nákladu. Stěhování uměleckých předmětů je samostatná problematiky, vysoká historická hodnota těchto předmětů vyžaduje specialní postupy při stěhování. Nejčastěji se setkáváme s poptávkou pro stěhování a dopravu obrazů. Stěhování hudebních nástrojů a uměleckých předmětů, stěhování klavírů, stěhování pian. Doprava obrazů.

 

Zde naleznete další firmy z oblasti Prahy - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut

 


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.