Karel Musil, DINO stěhování

 

Informace

Popis

Nabízíme dopravu zboží a materiálu pro firmy i soukromé osoby. Jsme plátci DPH.  Zajistíme přepravu při stěhování nebo zajištění kompletní práce včetně přenášení nábytku, vyklízení půdních a jiných prostor a odvoz věcí na likvidaci (netýká se odpadu a nebezpečného nebo chemického materiálu). Zajistíme vám odvoz zakoupeného spotřebiče, nábytku, palivového dřeva nebo jiných věcí. Dopravu provádíme i v odpoledních hodinách nebo  o víkendech.

Stěhování

Nabízíme stěhování domácností i firem. Vzhledem možnému přepravovanému objemu se hodí náš vůz spíše pro stěhování menšího rozsahu, aby nebylo třeba velkého počtu jízd. Primárně jsme zařízeni spíše na dopravu,  což je pro zákazníka výhodnější a bez další práce mu stěhování pak vyjde mnohem levněji. Když budete chtít kompletní službu, včetně nošení a manipulace s přepravovanými věcmi z vašeho bytu nebo firmy na místo určení, můžeme to také nabídnout. Na tuto službu pak musíme nasmlouvat brigádníky, takže je třeba předem zhodnotit potřebný počet lidí a vhodné termíny. Používáme vůz Ford Transit Jumbo s délkou ložné plochy 4 metry.

Autodoprava

Zakázková přeprava nákladů. Nabízíme přepravu zboží a jiných nákladů na základě objednávky firem i soukromých osob. K dispozici je přepravní kapacita vozu 16m3, délka ložné plochy je 4 metry. V případě dopravy celých palet, které se mají doručit vcelku si zákazník musí zajistit naložení vysokozdvižným vozíkem. Náš vůz je dodávkový a nedisponuje hydraulickým čelem. Případně můžeme palety rozebrat a naložit ručně.  Do vozu se vejde celkem 6 palet o výšce 1,8 metru.  Pokud je zboží v kartonech, je výhodnější naložení po kartonech. Vejde se pak více.  Výhodou pro firmy je, že jsme plátci DPH, takže jej budou moci odečíst.  Za služby vystavujeme zjednodušený daňový doklad s platbou na místě.  V případě smluvní spolupráce služby fakturujeme dle dohodnuté frekvence. K dopravě používáme vůz je Ford Transit Jumbo.
 

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Ústí nad Labem - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.