Voztrans stěhování a vyklízení

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Snad každý, kdo se kdy stěhoval nebo se podobné věci jen vzdáleně účastnil jako pomocná síla, ví a je přesvědčen, že stěhování je skoro tragédie. Chtěli bychom Vám tento náhled malinko přiblížit a vysvětlit, že ne vždy musí být stěhování tak hrozné. Jak stěhování probíhá? Každý zákazník, který se pro stěhování rozhodne a kontaktuje nás, by měl vědět, že pro klidnou a pohodovou práci je třeba dostatek času, proto je důležité nenechávat nic na poslední chvíli. Ujasníme Vám proč. Za prvé jde o to, aby byl dostatek prostoru na osobní návštěvu našeho pracovníka, který na místě Vašeho bydliště, které se bude stěhovat, se s Vámi domluví na všech podrobnostech. Navíc je schopen Vám dle potřeby poradit, co a jak je potřeba připravit pro stěhování a jakým způsobem. To jen v případě, že balení nebudete potřebovat od nás.

Navíc po ukončení práce není problém, pokud o to zákazník požádá, přenos skříně z jedné místnosti do druhé, protože si její umístění rozmyslel. Není to nic, co bychom pro Vás nemohli udělat.

Stěhování firem, kanceláří a úřadů

Stěhování firem, stěhování úřadů či stěhování kanceláří je specifická záležitost. Každá firma má jiné požadavky a nároky na stěhování. Proto je potřeba vše důkladně prohovořit a získat co nejvíce informací na obou stranách.
Stěhování městských a katastrálních úřadů. Na základě osobní návštěvy se stanoví optimální postup při těchto záležitostech.

Balící služby

1. Balení a balící služby včetně zajištení potřebných obalů

Pokud budete potřebovat, zajistíme i zabalení stěhovaných předmětů a nábytku, určeného k přepravě a přestěhování. Zajistíme ochranný balící materiál. Rádi s Vámi probereme nejvhodnější balící materiál k ochraně vašeho majetku.během stěhování.

2. Montáže i demontáže bytového a venkovního nábytku

Naši pracovníci se postarají o případnou odbornou demontáž a následnou montáž vašeho stěhovaného nábytku tak, aby nedošlo k jeho poškození a znehodnocení

 

Zde naleznete další firmy z okresu města Vyškov - stěhování, autodoprava, půjčovny dodávek a aut


Neověřené údaje
Informace o firmě zde byli přidány z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka za účelem přidávání recenzí a hodnocení. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele firmy

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaší stěhovací firmu, autopůjčovnu, nebo firmu zaobírající se autodopravou, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@mstehovani.cz. Do předmětu zprávy uveďte název firmy, tak jak ho zde uvádíme.


 

Galerie
Kontaktní formulář
OBJEDNÁVKA
Termín
Zde napište doplňkové informace: přesný čas (pro stěhování), co chcete přestěhovat, nebo převést...
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

 

Pro zjištění aktuálních cen použíjte "KONTAKTNÍ FORMULÁŘ"

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů a adresy se přihlaste nebo zaregistrujte

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0
Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.