Praha a okolí - Skladovací služby

Robert Svoboda stěhování

Česká republika

Stěhování Praha - Robert Svoboda. Kompletní stěhovací služby po Praze i celé ČR. Nabízíme profesionální stěhovací služby po celé České republice. Nejčastěji se pohybujeme v Praze a jejím širokém okolí, není pro nás ale problém realizovat stěhování kdekoliv v ČR. Široká nabídka stěhovacích prací. Zajišťujeme stěhování bytů, domů i firem.

ABL movers stěhování

Česká republika

ABL movers s.r.o. se specializuje na stěhování domácností, stěhování firem, stěhování těžkých břemen, archivaci a uskladnění na Vámi požadovanou dobu, i likvidaci všeho nepotřebného při stěhování. Praha je sice naším sídlem, ale jsme schopni zajistit profesionální stěhovací služby pro celou ČR, Evropu a celosvětového charakteru.

Stěhování Nonstop

Česká republika

Nabízíme Vám komplexní stěhovací služby. Zabýváme se také poradenstvím v oblasti stěhování. S naší firmou se stěhování bát nemusíte. Přes 10000 spokojených zákazníků a to vše s maximálním důrazem na kvalitu. Pražský Stěhovací Servis je tvořen dvěma firmami, kdy jedna je plátcem DPH a druhá není. Naši zákazníci mohou tedy volit naše služby i s ohledem na to zda jsou či nejsou plátci DPH.

Stěhovací služba Stahl

Česká republika

Jsme jednou z největších stěhovacích firem v České republice. Zajistíme veškeré stěhování na klíč. Hovoříme s našimi zákazníky o kvalitě poskytovaných služeb naší společností. Z jejich reakcí víme, že naši zaměstnanci odvádějí kvalitní práci při stěhování.

Čtvrtečka stěhování

Česká republika

Naše firma nabízí všechny svoje služby s vědomím odpovědnosti k zákazníkovi. Máme potřebné vybavení, spolehlivý vozový park a několik part vybraných zaškolených pracovníků, kteří Vám vyjdou vstříc i v těch nejsložitějších podmínkách. Naše společnost nabízí: Stěhování všeho druhu | stěhování - malování | ČtvrtečkaStěhování bytů, kanceláří, archivů, knihoven, dílen, skladů apod.

Stěhování Krupka

Česká republika

Nabízíme levné stěhování – stěhování bytů, stěhování rodinných domů, stěhování kanceláří i stěhování firem.  Převážíme veškeré zařízení domácností, vybavení kuchyní, koupelen, dílen apod. Stěhujeme byty, rodinné domy a domy všech velikostí, kanceláře i další firemní prostory. Poskytujeme službu „stěhování na klíč“.

Stěhování Mravenec

Česká republika

Převážíme všechny typy nákladu po Praze, Česku i celé Evropě. Náš kolektiv profesionálů je vám k službám! Kvalita práce našich školených pracovníků je pravidelně kontrolována. Garantujeme vám pečlivé zacházení s vašimi věcmi, nábytkem i technikou! Stěhovaný majetek i prostory jsou automaticky pojištěny. Přistavení stěhovacího vozu je po Praze zdarma! Za vyšší patra nepřiplácíte!

City Self - Storage - skladování

Česká republika

Užívání self-storage jako zvětšení vašeho domova nebo kanceláře je jednoduché. Pro ty, kdo tzv. samoskladování dosud nevyužili, jsme připravili krátké video, kde vám ve 3 krocích ukážeme, jak je to jednoduché.

Hruby Moving

Česká republika

Dokážeme zabezpečit stěhování malých i velkých společností včetně zaměření nových prostor, návrhu spaceplanu a harmonogramu Vašeho stěhování. Zajistíme stěhování po 16:00 hodině, díky čemuž nemusí vaše firma přerušovat provoz a vyhne se zbytečným ztrátám. Nebojte se nám při stěhování svěřit Vaše domácí předměty a nábytek.

Počet hlasů: 0

Stěhování Praha, spol. s r.o.

Česká republika

Víme, jak náročné může stěhování být. Proto vám nabízíme kompletní stěhovací služby. Objednejte si nás na kterýkoli den v týdnu a sdělte nám, co a kam budeme stěhovat. Jsme stěhovací firma z Prahy, ale jezdíme po celé České republice i do zahraničí. Váš nábytek rozložíme, elektroniku odborně odpojíme a pečlivě zabalíme do kvalitních obalových materiálů. Všechny vaše věci bezpečně převezeme.

Stěhování Tavočer

Česká republika

Stěhování Praha - Naše firma zajišťuje levné stěhování po Praze, ale také po ČR a Evropě. Stěhování po Praze má svá specifika, cena je počítána jinak, než u stěhování mezi jinými městy. Jak probíhá stěhování po Praze.. Naše firma zajišťuje stěhování bytů, kanceláří, rodinných domků, nábytku a věcí po celé České republice. K dispozici máme široký vozový park a dostatek zkušených pracovníků.